ARKOV - ložiska, těsnění, řetězy. Autorizovaný distributor SKF

ARKOV působí na českém trhu od roku 1992. Portfolio nabídky společnosti dnes obsahuje nepřeberné množství sortimentu a služeb. ARKOV se zaměřuje na několik hlavních oblastí.

První z nich jsou ložiska. ARKOV se ložisky a jejich příslušenstvím zabývá po celou dobu jeho existence. Za tuto dobu získal oficiální zastoupení renomovaných dodavatelů.

Hydraulické, pneumatické systémy a komponenty tvoří další ucelenou produktovou skupinu, která je dnes nedílnou součástí nabídky. Pracovníci společnosti jsou připraveni navrhnout hydraulické nebo pneumatické řešení, dle Vašich požadavků. Oddělení pohonných systému a těsnění zahrnuje širokou škálu produktů těsnící a pohonné techniky. Spojovací materiál je dalším odvětvím, kterým se ARKOV v široké míře zabývá.

A konečně, významnou součástí nabídky jsou služby. Ať už jde o projektování a výrobu strojních komponent dle požadavků zákazníka, opravy hydraulických zařízení, mobilní servis a údržbu. V oblastech servisu a údržby ARKOV úzce spolupracuje s SKF a PARKER. Servisní programy SKF a PARKER nabízejí zákazníkům unikátní možnosti zvyšování spolehlivosti, která přímo a velmi významně ovlivňuje efektivitu využívání technologických zařízení.

ARKOV je důležitým partnerem všech typů zákazníků, zabývá se i malými zakázkami, dokáže pružně reagovat na veškeré Vaše problémy v krátkém čase díky velkým skladovým zásobám a letitým zkušenostem pracovníků společnosti.

 

  1. Provozujeme největší internetový obchod se strojními součástmi v ČR
  2. Nabízíme přes 150 000 druhů strojních součástí
  3. Vlastníme velké skladové zásoby a poskytujeme flexibilní logistiku
  4. V loňském roce jsme vyřídili více jak 32 000 objednávek
  5. Disponujeme letitými zkušenostmi našich pracovníků
  6. Jsme partnerem všech typů zákazníků, tedy i Vás!