Hledat produktProdukty

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

ARKOV premium

Arkov_premium_sluzby_upravene.png


ARKOV - komplexní řešení strojních součástí pro Vaši firmu

Každá společnost má jiné potřeby a požadavky. V ARKOVu jsme si toho vědomi a rozhodli jsme se Vám jít naproti. Představujeme službu ARKOV premium, která ulehčí Vaše podnikání, jak to je jen možné. Vytvořte si vlastní premium model dle Vašich představ a požadavků.


Arkov nabízí spoustu služeb a přidané hodnoty. Složte si vlastní ARKOV premium dle svých představ. Vyberte si přesně to, co sedne Vaší firmě. My s Vámi vymyslíme řešení a nabídku, díky které budete růst. Vybírat si můžete z těchto možností:

truck.pngZvýhodněné přepravné
Stojí Vás přeprava příliš peněz? Pak je tento bod ARKOV premium právě pro Vás!

24-hours-phone-service.pngNonstop havarijní výdej
Máte několika směnný provoz a nikdy si nejste jisti, zda nebudete potřebovat v průběhu noční směny náhradní díly? Často se Vám stává, že potřebujete servisní díl v podvečer, ale všude je již zavřeno? Pak je tento bod ARKOV premium právě pro Vás!
 
tools.png Půjčovna nářadí SKF Mapro
Montujete jednou za čas ložiska větších rozměrů a potřebujete jen nahřát indukčním ohřívačem, avšak jeho pořizovací cena je příliš vysoká a přístroj se Vám nevyplatí pořizovat? Chcete si vyzkoušet, jak funguje moderní údržba pomocí snímače QuickCollect, ale nechcete přístroj rovnou pořizovat? Pak je tento bod ARKOV premuim právě pro Vás!

wrench.pngPochůzková diagnostika naším mechanikem
Rozrostlo se Vám podnikání a kapacita Vaší údržby nestačí pro celý Váš provoz? Nebo naopak Váš provoz je pro údržbáře na plný úvazek příliš malý a potřebujete jedno za čas provést údržbu? Náši servisní technici Vám mohou kdykoliv pomoci. Zvolte tento bod ARKOV premium!


price-tag.pngPrivátní značky za zvýhodněné ceny
Již Vás nabaví platit vysoké ceny pouze na značku? Chcete vysokou kvalitu a rozumnou cenu? Pak je tento bod ARKOV premium právě pro Vás!


 check.pngPravidelná prohlídka provozu
Chcete mít jistotu, že Váš provoz kontrolují opravdoví odborníci? Nechcete podcenit prediktivní údržbu a ohrozit tím svův provoz? Pak si pozvěte naše specialisty do svého provozu a zvolte si tento bod ARKOV premium!


 mechanic.pngAsistovaná montáž našimi techniky
Chcete si být jisti, že montáž ložisek, či jiného strojní součástí proběhla tak jak má a zajístí Vám díky tomu maximální možnou délku životnosti strojní součásti? Pozvěte si naše spocialisty k Vám do provozu, zaškolí Vás a pomůžou s montáží. Tento ARKOV premim je právě pro Vás!

Zaujal Vás ARKOV premium nebo se chcete dozvědět další podrobnosti? Nechte nám na sebe kontakt v kontaktním formuláři. Náš obchodní zástupce se s Vámi spojí a naleznete spolu idelání řešení pro Vaše podnikání.

Arkov_premium-(2).png
SpinnerČekejte