Den otevřených dvěří Slatiňany 2016

Dne 16/9 2016 byl uskutečněn historicky první Den otevřených dveří v naší společnosti, kterého se zúčastnilo kolem 100 našich zákazníků, a to nepočítáme ty z Vás, kteří jste zavítali i bez předchozí registrace.

V našich prostorách jste mohli zhlédnout práci našich zámečníků, soustružníků a ostatních pracovníků, kteří se podílejí na realizaci Vašich zakázek. Mohli jste vidět, jak Vám na počkání vyrobíme novou hydraulickou hadici.

DOD-slatinany1

Dalším prostorem k nahlédnutí byl náš sklad a prostor expedice. Ve skladech je více než 55 tis. položek. Každý den je z našeho expedičního místa vyřízeno v průměru 200 objednávek o různých objemech.

Mohli jste vidět naše SERVISNÍ vozidlo a jeho vybavení. Svůj prostor zde měla i společnost SKF se svým SKF TRUCK vozidlem.

 DOD-slatinany2

DOD-slatinany3

Specialisté na ložiska, hydrauliku, pneumatiku, těsnění, spojovací materiál atd. Vám byli k dispozici po celý den z řad našich i SKF pracovníků.

DOD-slatinany4

Velice si vážíme toho, že jste si na nás udělali čas a přijali naše pozvání a strávili s námi příjemné chvíle zakončené dobrým steakem a pivem.

DOD-slatinany5