Dopravní řetězy

Dopravní řetězy, dopravníkové řetězy

Dopravní řetězy jsou vyráběny v souladu s DIN 8165, ČSN 26 0401, DIN 8167 a DIN 8168. Dopravní řetězy dle DIN 8165, ČSN 26 0401 a DIN 8167 jsou konstruovány buď jako pouzdrové či s různými typy kladek ( malá kladka, velká kladka, kladka s nákolkem ). Tyto řetězy mohou mít nanýtovány či navařeny unášecí desky.

Dopravníkové válečkové řetězy s unášecími deskami jsou vyráběny v souladu s tovární normou. Tyto řetězy mohou mít také ozubené unášecí desky, prodloužené čepy či U-unašeče s navulkanizovanou pryží. Tvar unašeče a jeho rozmístění na řetězu je možno zhotovit dle požadavku zákazníka. Tyto typy řetězů naleznou široké uplatnění v nejrůznějších typech dopravníků či transportních pásů.

Dopravní řetězy Vamberk

Řetězy VamberkARKOV, s.r.o. je autorizovaným distributorem. Dopravní řetězy jsou určeny pro všechny typy dopravníků, transportních a montážních pásů. Na tyto řetězy je možno montovat jakýkoliv typ unášečů.

Tyto řetězy lze vyrobit s povrchovou úpravou nebo v provedení nerezovém pro použití v potravinářském nebo chemickém průmyslu.

Produkty můžete zakoupit v našem internetovém obchodě.