Hledat produktProdukty

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Manažer obchodu - Slatiňany

log.jpgDo našeho zákaznického centra ve Slatiňanech hledáme nového kolegu nebo kolegyni.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Přímé udržování a budování obchodních vztahů se zákazníky.
  • Podílení se na zajímavých kampaních.
  • Spolupráce s ARKOV produktovými specialisty.
  •  Vyřizování požadavků a poptávek zákazníků.
  • Zodpovědnost za správnost údajů v systému a obchodních dokumentů.
  • Spolupráce s ARKOV oblastními manažery na obchodních případech.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Rozvoj svěřené produktové kategorie.
  • Práce s e-shopem.
  • Odpovědnost za plnění stanoveného prodejního plánu a aktivit ve svěřeném regionu.

POŽADUJEME :

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ, dobrá orientace v technice.
  • Angličtina na komunikativní a písemné úrovni B2.
  • Pokročilou uživatelskou znalost MS Office.
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.
  • Pozitivní přístup a ochotu se učit novým věcem.
  • Organizační a vyjednávací schopnosti.
  • Strategické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů se zákazníkem.
  • Výhodou praxe v oboru nebo obdobné pozici.

OČEKÁVÁME :

  • Maximální zaměření na potřeby zákazníka.
  • Pozitivní vztah k obchodu a dobré vyjednávací schopnosti.
  • Spolehlivost, samostatnost a pečlivost při řešení svěřených úkolů.
  • Spoustu nových nápadů.

NABÍZÍME :

  • Práci ve stabilní a moderní firmě.
  • Příjemné prostředí rodinné firmy.
  • Fixní ohodnocení a motivační systém dle výkonnosti.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stálou pracovní dobu s možností Home Office .
  • Služební notebook a telefon.
  • Slevy na firemní výroby a služby.
  • Vzdělávací kurzy a školení v rámci obchodního týmu i dodavatelů.
  • Stravenková karta.
  • Možnost kariérního postupu.
Kontakt
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na uvedený email
Email:    prace@arkov.cz,  tel.: 469 364 145  předmět: OBCHOD
SpinnerČekejte