Hledat produktProdukty

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Obchodní zástupce - řemeny, řetězy, hřídelové spojky

ARKOV-CZ-logo-Color-(light-background).pngMáte zkušenosti s obchodem a lákájí Vás nové výzvy? Dokážete nabídnout a posléze i prodat naše produkty zákazníkům? Pošlete nám svůj životopis a přidejte se mezi nás.

Co vás čeká

  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Prezentace sortimentu
  • Zodpovědnost za obchodní výsledky a plnění stanovených cílů
  • Konzultace technických a obchodních podmínek objednávky
  • Zpracování nabídek a další související administrativa s obchodním případem
  • Práce v systému SAP
  • Aktivní řešení úkolů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatná, dynamická a pracovitá osobnost
  • Ochotu se neustále učit
  • Zájem o strojírenství
  • Minimálně 2 roky praxe s prodejem v terénu
  • Selský rozum, cit pro fair-play, týmový hráč
  • Dobrá znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Čistý trestní rejstřík

Co vám můžeme nabídnout

  • Práci ve stabilní, rodinné společnosti, založené v roce 1992, která je součástí švédské strojírenské skupiny Axel Johnson International
  • Příjemný kolektiv
  • Fixní plat + prémie + další benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zajímavou práci se silnými značkami a velmi úspěšnými produkty
  • Práce na plný úvazek
  • Telefon, notebook, automobil i pro soukromé účely
  • Odborné kurzy a školení
  • Vlastní organizace práce
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: vaclav.hruska@arkov.cz
SpinnerČekejte