Hledat produktProdukty

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Pracovník prodejny - Liberec

ARKOV-CZ-logo-Color-(light-background).pngPožadujeme

  • obchodní myšlení, prodejní dovednosti
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a osobní aktivitu
  • ochotu se neustále učit
  • znalost v oboru strojírenství výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B

Náplň práce

  • jednání se zákazníky
  • prodej sortimentu ze skladových zásob
  • zaskladňování a vyskladňování zboží
  • podílení se na inventarizaci

Nabízíme

  • hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • fixní plat + prémie
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, školení

Nástup

  • Ihned
  • Pracovní poměr se uzavírá na dobu určitou s možností dalšího prodloužení.

Pracoviště

  • Arkov spol. s r.o., Dr. Milady Horákové 185/66, Liberec 46001
Kontakt
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií na uvedený email
Email:    david.hegr@arkov.cz, předmět: Pracovník prodejny - Liberec.
SpinnerČekejte