Hledat produktProdukty

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Regionální obchodní zástupce - Žatec a okolí

ARKOV-CZ-logo-Color-(light-background).pngNáplň práce:

  • Zodpovědnost za obchodní výsledky regionu a plnění stanovených cílů
  • Udržování spokojenosti a rozvoj dalšího sortimentu u stávajících zákazníků
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Prezentace výrobků, služeb a přidané hodnoty ARKOV
  • Návštěvy zákazníků nejen v kanceláři, ale i v jejich provozech
  • Prezentace řešení
  • Jednání s dodavateli

Požadujeme:

Technické předpoklady:

  • Technické myšlení, nutná znalost v oboru strojírenství

Obchodní předpoklady:

  • Samostatná, dynamická a pracovitá osobnost
  • Minimálně 2 roky praxe s prodejem v terénu
  • Umět naslouchat a pracovat s informacemi
  • Schopnost budovat spolehlivá obchodní partnerství

Osobní předpoklady:

  • Selský rozum, cit pro fair-play, týmový hráč, dobrá znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • Uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • Technická a administrativní podpora pobočky, produktové a obchodní školení
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • Hlavní pracovní poměr
  • Fixní plat + prémie
  • Notebook, telefon, automobil i pro soukromé účely
  • Stravenky a další benefity
  • 25 dní dovolené

Nástup:

  • ihned

Pracoviště:

  • Pražská 851, 438 01 Žatec

V případě zájmu nám zašlete Váš motivační dopis a CV na email: david.hegr@arkov.cz, předmět: Regoionální obchodní zástupce.

SpinnerČekejte