Hledat produktProdukty

Produkty

Vyhledávám

Kategorie

Vyhledávám

Regionální obchodní zástupce - Žatec, Most, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Louny

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za obchodní výsledky regionu a plnění stanovených cílů.
  • Udržování spokojenosti a rozvoj stávajících zákazníků od nových projektů, plánování skladů až po účast při řešení reklamací.
  • Prezentace výrobků, služeb a přidané hodnoty ARKOV.
  • Přímý prodej a navázání dlouhodobé spolupráce se zákazníky.
  • Návštěvy zákazníků nejen v kanceláři, ale i v jejich provozech.
  • Prezentace řešení.
  • Monitoring konkurence.
  • Jednání s dodavateli.

Požadujeme:

Technické předpoklady:

  • Technické myšlení, zájem učit se novým věcem. Ideálně znalost v oboru strojírenství na úrovni využití.

Obchodní předpoklady:

  • Samostatná, dynamická a pracovitá osobnost.
  • Myšlení v souvislostech.
  • Umět naslouchat a pracovat s informacemi.
  • Schopnost budovat spolehlivá obchodní partnerství.

Osobní předpoklady:

  • Selský rozum, cit pro fair-play, týmový hráč.

Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Uživatelskou znalost MS Office

Nabízíme:

  • Technická a administrativní podpora pobočky, produktové a obchodní školení.
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
  • Hlavní pracovní poměr.
  • Fixní plat + prémie a bonusy
  • Notebook, telefon, automobil.
  • Stravenky a další benefity
  • 25 dní dovolené

Očekáváme Váš motivační dopis a CV na email.

Nástup:
  • ihned
Pracoviště
  • ARKOV, Klášterní 267, 438 01 Žatec
Kontakt
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s fotografií na uvedený email
Email:    david.hegr@arkov.cz, předmět: Regoionální obchodní zástupce.
SpinnerČekejte