Nářadí SKF pro bezporuchový provoz

Mechanické nářadí SKF

Mechanické nářadí SKF umožňuje snadnou a bezpečnou demontáž a montáž ložisek. Zahrnuje široký sortiment standardních stahováků, stahováky SKF do slepé díry, stahováky s otočnými čelistmi a speciální stahováky. Dále pak mechanické narážecí soupravy SKF a různé druhy klíčů pro uvolňování pojistných matic ložisek.

Hydraulická zařízení SKF

Hydraulická zařízení SKF usnadňují montáž a demontáž ložisek. Jde o široký sortiment ručních nebo vzduchem poháněných hydraulických čerpadel a injektorů, hydraulických matic a také zařízení Hydrocam pro předepínání šroubů. Tato kapitola obsahuje také základní informace o unikátní metodě DRIVE UP pro montáž ložisek s kuželovou dírou.

Ohřívače SKF

Ohřívací zařízení SKF pracují převážně na elektroindukčním principu a zajišťují rychlý a bezpečný ohřev ložisek a dalších strojních dílů na požadovanou teplotu. Jsou určeny pro ohřev ložisek až do hmotnosti 700 kg. Dále jsou zde zařízení SKF pro demontáž vnitřních kroužků válečkových ložisek a jako příslušenství tepluvzdorné rukavice.

Přístroje SKF

Přístroje SKF slouží pro indikaci teploty, otáček, hlučnosti, stavu oleje, ale také pro ustavení souososti hřídelů nebo měření radiálních vůlí ložisek. Tato parametry dají údržbě lepší obraz o provozním stavu uložení a prodlouží jeho životnost.

Podkategorie na internetovém obchodu zbozi.arkov.cz: