Kategorie

Vyhledávám

Produkty

Vyhledávám
Kategorie produktů
Ložiska Ložiska
Hydraulika Hydraulika
Spojovací materiál Spojovací materiál

Kariéra

Volná místa

Prodejce - skladník - lisař hydraulických hadic Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
Zobrazit víceZobrazit méně

Naše společnost hledá do svého týmu ve Žďáru nad Sázavou prodejce - skladnika - lisaře hydraulických hadic.

Co nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • fixní plat + prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody
  • káva na pracovišti jako bonus
  • stravenková karta

Co očekáváme

  • obchodní myšlení, prodejní dovednosti
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu a osobní aktivitu
  • ochotu se neustále učit
  • pečlivost

Výhodou bude, pokud budete mít

  • znalost ve strojírenství - ložiska, řemeny, řetězy
  • vyučení nebo vystudování strojírenského oboru

Popis pracovní pozice

  • jednání se zákazníky
  • pultový prodej sortimentu ložisek a strojních součástí
  • výroba hydraulických hadic
  • podílení se na inventarizaci zásob
  • příjem na expedice zboží do a ze skladu
  • pracovní doba Po -Pá 7 - 16
V případě Vašeho zájmu nám zašlete profesní životopis na adresu: prace@arkov.cz

Odpovězte na volnou pozici

Není zde pozice pro Vás? Nevadí, pošlete nám CV!

SpinnerČekejte