Hledat produkt

O nás

ARKOV působí na českém trhu od roku 1992. Portfolio nabídky společnosti dnes obsahuje nepřeberné množství sortimentu a služeb. ARKOV se zaměřuje na několik hlavních oblastí.

První z nich jsou ložiska. ARKOV se ložisky a jejich příslušenstvím zabývá po celou dobu jeho existence. Za tuto dobu získal oficiální zastoupení renomovaných dodavatelů.

Hydraulické, pneumatické systémy a komponenty tvoří další ucelenou produktovou skupinu, která je dnes nedílnou součástí nabídky. Pracovníci společnosti jsou připraveni navrhnout hydraulické nebo pneumatické řešení, dle Vašich požadavků. Oddělení pohonných systému a těsnění zahrnuje širokou škálu produktů těsnící a pohonné techniky. Spojovací materiál je dalším odvětvím, kterým se ARKOV v široké míře zabývá.

A konečně, významnou součástí nabídky jsou služby. Ať už jde o projektování a výrobu strojních komponent dle požadavků zákazníka, opravy hydraulických zařízení, mobilní servis a údržbu. V oblastech servisu a údržby ARKOV úzce spolupracuje s SKF. Servisní programy SKF nabízejí zákazníkům unikátní možnosti zvyšování spolehlivosti, která přímo a velmi významně ovlivňuje efektivitu využívání technologických zařízení.

ARKOV je důležitým partnerem všech typů zákazníků, zabývá se i malými zakázkami, dokáže pružně reagovat na veškeré Vaše problémy v krátkém čase díky velkým skladovým zásobám a letitým zkušenostem pracovníků společnosti.
  1. Provozujeme největší internetový obchod se strojními součástmi v ČR
  2. Nabízíme přes 150 000 druhů strojních součástí
  3. Vlastníme velké skladové zásoby a poskytujeme flexibilní logistiku
  4. V loňském roce jsme vyřídili více jak 60 000 objednávek
  5. Disponujeme letitými zkušenostmi našich pracovníků
  6. Jsme partnerem všech typů zákazníků, tedy i Vás!
Jednatelé společnosti

arkov_18.jpg
Ing. Jiří Urban / CEO

arkov_23.jpg
Ing. Martin Tichý / CFO

ARKOV je od 3.1.2019 součástí Axel Johnson International, privátně vlastněné švédské průmyslové skupiny.

Axel Johnson International rozvíjí obchod a růst firem díky dlouhodobému přístupu k vlastněným společnostem ve specifických odvětvích jako jsou průmyslové komponenty a řešení pro průmyslové procesy. Axel Johnson International je organizovaná do čtyř obchodních oblastí: Fluid Handling Solutions, Industrial Solutions, Lifting Solutions and Transport Solutions.

V Axel Johnson International věříme v podnikatelskou kulturu, kde decentralizovaný a odpovědný přístup nám umožňuje provádět rychlá rozhodnutí. 

Axel Johnson International sídlí ve Stockholmu, Švédsko. Skupina zahrnuje více jako 100 společností, s více jak 3300 zaměstnanci ve 25 zemích světa. Celkové tržby skupiny přesahují 790mil. EUR.


Axel_Johnson_International_Logotype_RGB_Black-1.png
www.axinter.com

Havarijní nonstop služba

Havarijní nonstop služba

Rádi Vám vždy pomůžeme. Z toho důvodu zajišťujeme havarijní výdej zboží 24 hodin / 7 dnů v týdnu / 365 dnů v roce.

Více informací
Reference

Reference

Prohlédněte si naše významné reference a realizované projekty a přesvědčte se sami o možnostech a schopnostech naší společnosti.

Více informací
Logistika a skladová dostupnost

Logistika a skladová dostupnost

Portfolio strojních součástí, které držíme trvale skladem, čítá více jak 50.000 různých produktů. Snažíme se neustále zvyšovat dostupnost a zrychlovat expedici. Máte-li požadavek na trvalé "držení" nestandardních, pro Vás kritických dílu, u nás na skladě, rádi Vám pomůžeme. Objednáte-li do 15:00, expedujeme týž den.
Proč u nás nakupovat

Proč u nás nakupovat

Jsme dodavatelem strojních součástí a servisních služeb s tradicí od roku 1992. Díky našemu širokému portfoliu dokážeme rychle a spolehlivě zabezpečit komplexní obsluhu zákazníka.

Více informací
SpinnerČekejte