Maziva

logo skf distributor

Ložiska SKF jsou známá svojí špičkovou kvalitou. Málo kdo však ví, že SKF stejně tak kvalitně vyrábí svá maziva, která zaručují bezproblémový chod ložisek v zařízeních. Maziva SKF jsou dlouhodobě testováná a neustále vylepšována dle nových poznatků ve vývoji ložisek.Vyzkoušejte na svých zařízeních maziva SKF ještě dnes!

Rozsáhlý výběr maziv SKF, který zahrnuje plastická maziva a oleje, představuje výsledek desetiletí výzkumů a vývoje v mnoha odvětvích.

I to nejlepší ložisko může správně pracovat pouze v případě, že je řádně mazáno. Je tedy naprosto nutné zvolit správné plastické mazivo, doplňovat ho v optimálních intervalech a správným způsobem.

Z toho důvodu se skupina SKF zaměřila na problematiku mazání. Technici SKF považují plastické mazivo za nezbytnou součást uložení, která je stejně důležitá jako ložiskové těleso nebo těsnění.

Rozsáhlé zkušenosti skupiny SKF s vývojem ložisek tvoří základ i pro vývoj speciální nabídky maziv, jejichž vynikající jakost zajišťují nepřetržité zkoušky a studie.

Přísné standardy a náročné zkušební podmínky vypracované výzkumným a vývojovým střediskem SKF se staly mezinárodně uznávaným měřítkem pro ložisková plastická maziva.

Komplexní nabídka plastických maziv SKF je výsledkem mnoha desetiletí výzkumných a vývojových prací. Každé mazivo je přesně přizpůsobeno příslušnému způsobu použití.

plastická maziva skf

Kompletní přehled, včetně cen naleznete online na zbozi.arkov.cz:

SKF SYSTEM 24 je automatická maznice, která je určena pro domazávání jednoho mazacího místa. Mazací místa, která jsou určena pro domazávání mazacím lisem, mohou být tedy snadno mazána plastickým mazivem ze zásobníku automatické maznice. Maznice SKF SYSTEM 24 lze nastavit tak, aby dodávaly správné množství maziva v průběhu předem zvoleného časového intervalu. Ve srovnání s běžnými způsoby domazávání umožňují přesnější regulaci dávkování maziva. SKF SYSTEM 24 je ideální pro domazávání míst, která jsou obtížně přístupná pro mazací lis, nebo pro domazávání velkého počtu mazacích míst, kdy je ruční mazání méně efektivní.